GASTRO PRÍSLUŠENSTVO | GASTRONOMICKÉ ZARIADENIA
GASTRO PRÍSLUŠENSTVO | GASTRONOMICKÉ ZARIADENIA
skcsendehupl
  • gastro technika
    Okrem výrobkov uvedených v katalógu, sme ochotný vyjsť v ústrety zákazníkovi a navrhnúť alebo pohľadať alternatívne riešenie...

separator

GN - vr. 4 nádob GN 1/6

Nadstavba na GN nádoby – vr. 4 nádob GN 1/6 s vekami
Nadstavba na GN nádoby – vr. 4 nádob GN 1/6 s vekamiNadstavba na GN nádoby – vr. 4 nádob GN 1/6 s vekami
Predajná cena600,00 €
Zľava
Cena / kg:
Nadstavba na GN nádoby – vr. 4 nádob GN 1/6 s vekami
Nadstavba na GN nádoby – vr. 4 nádob GN 1/6 s vekami
Nadstavba na GN nádoby – vr. 4 nádob GN 1/6 s vekami
Nadstavba na GN nádoby – vr. 4 nádob GN 1/6 s vekami
Print Friendly, PDF & Email
Popis

Nadstavba na GN nádoby RCPN 4 od výrobcu Royal catering je moderné riešenie ako pre ukladanie ingrediencií, tak pre servírovanie hotových jedál v profesionálnych kuchyniach. Môžete tu uchovávať ovocie, polevy, posypy alebo napríklad mať po ruke ingrediencie na prípravu pizze. Nadstavba je dodávaná ako kompletná sada vrátane GN nádob. Ponúka najvyššiu kvalitu a moderný dizajn, a je preto ideálnym kuchynským príslušenstvom pre reštaurácie, bistrá, fast foody, cateringové služby či stánky na festivaloch a pojazdné občerstvenia.

Predávate zmrzlinu alebo pizzu? Uľahčite si prácu s GN nadstavbou od výrobcu Royal Catering

Vysoko kvalitná nadstavba je vybavená 4 vyberateľnými gastro nádobami GN 1/6, ktoré sa môžu naplniť rôznymi prísadami a potravinami a uchovávať ich oddelene od seba. Takto nadstavba prispieva k dobrej organizácii v kuchyni. Navyše je možné jednotlivé nádoby ľahko prenášať a čistiť. Všetky súčasti tejto nadstavby sú vyrobené z kvalitnej ušľachtilej ocele, a vynikajú tak svojou stabilitou a dlhou životnosťou.

Okrem toho je ušľachtilá oceľ mimoriadne odolná voči biologickým a chemickým reakciám, a je teda pri príprave jedál a manipuláciou s potravinami ideálnym materiálom. Táto nadstavba z ušľachtilej ocele tak prispeje k hygiene vo Vašej kuchyni! Nadstavba má naspodku štyri gumové nožičky, vďaka čomu stojí vždy bezpečne a stabilne. Nôžky súčasne chránia plochu, na ktorej nadstavba stojí, pred nežiaducimi škrabancami.

Nadstavba s GN nádobami a príslušnými vekami je teda ideálnou voľbou pre všetky gastronomické prevádzky. Dodávané veka dokonale priliehajú na štyri gastronádoby GN 1/6 a umožňujú bezpečné uzatvorenie ingrediencií či jedál. Akýkoľvek obsah gastronádob tak zostáva čerstvý aj po dlhšiu dobu. Okrem toho bránia veka najmä v horúcich letných mesiacoch pred tým, aby do potravín vnikol hmyz.

Jednotlivé časti GN nadstavby možno vynímať samostatne, vďaka čomu ich môžete pohodnle napĺňať či vyprázdňovať. Rovnako ľahko možno jednotlivé časti čistiť a môžete ich aj umývať v umývačke riadu. Nadstavba RCPN 4 od výrobcu Royal Catering je teda ideálnym pomocníkom pre organizáciu vo Vašej profesionálnej kuchyni!

Vaše výhody

– vždy perfektná organizácia vďaka 4 nádobám GN 1/6, každá s kapacitou 1,5 l
– vysoko kvalitná konštrukcia z ušľachtilej ocele – ideálne vhodná pre gastronómiu a profesionálne kuchyne
– nekĺzavé gumové nožičky zaručujú stabilné umiestnenie a chránia pracovnú plochu pred poškriabaním
– vrátane 4 GN viek, ktoré udržujú obsah gastronádob čerstvý a chránia ho pred hmyzom
– ľahké čistenie, tiež v umývačke riadu

 

Print Friendly, PDF & Email

VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.


 https

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WEBHOSTING EARTH